Skladový kontajner 6m

  • Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 600x220x220 cm
  • Vnútorné rozmery (DxŠxV): 593x205x205 cm
  • Váha:                          700kg

  Doprava kontajnera ZDARMA  

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€3 260 €3 912 vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom Dodanie 2-3 týždne Dodanie 2-3 týždne Dodanie 2-3 týždne Dodanie 2-3 týždne Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Podrobný popis

Konštrukcia kontajnera:

  • Podlaha kontajnera: pozinkované oceľové profily 60×40 mm (hrúbka steny 2 mm), hobľované dosky pero-drážka hrúbka 32 mm
  • Bočné steny: Aluzinkový trapézový plech T-35 (0,75 mm), pozinkované profily 60×40 mm (hrúbka steny 2 mm), priskrutkované k podlahe a streche kontajnera pomocou uholníkov (plech 3 mm) skrutkami M10
  • Zadná stena: T-35 aluzinkový trapézový plech
  • Dvere: dvojkrídlové, Aluzinkový trapézový plech T-35, s plastovou kľučkou, uzamykateľné. Otočené pánty.
  • Strecha: Aluzinkový trapézový plech T-35, pozinkované profily 60x40mm (hrúbka steny 2 mm)

 

tuv_certifikat

Kontajnery majú certifikát TÜV a poskytujeme 25 ročnú záruku na plech. 

 

Impregnovaná podlaha
Konštrukcia skladového kontajnera je vyrobená z pozinkovaných profilov 60×40 s hrúbkou 2 mm. Základom kontajnera je podlaha z hobľovaných dosiek, pero-drážka, hrúbky 32 mm (vlhkosť 18 %), osadená na pozinkovaných profiloch.
kontajner-podlaha

 

kontajner-stena

Steny kontajnera a strecha sú vyrobené z odolného aluzinkového trapézového plechu t-35 odolného voči korózii hrúbky 0,75 mm, prinitovaného k profilom. 
Profil plechu a jeho hrúbka zaisťujú stabilitu celej konštrukcie. Zadná stena kontajnera je rovnako ako ostatné prvky vyrobená z trapézového plechu t-35 s hrúbkou 0,75 mm. Kontajner má dvojkrídlové dvere z trapézového plechu osadené na zváranom ráme z aluzinkového plechu. Pravé krídlo je vybavené dvíhacím zámkom, ľavé krídlo nožičkou, plastovou kľučkou a zámkom. Kontajner je štandardne uzamykateľný na kľúč. Žľaby kontajnera sú vyrobené z aluzinkového plechu hrúbky 0,75 mm. Rohy kontajnera sú vyrobené z plechu hrúbky 3 mm, sú chránené proti korózii a práškovo lakované.

 

Trvanlivosť aluzinkového plechu
Vďaka použitiu aluzinkového plechu si naše skladové kontajnery zachovávajú pôvodnú farbu po mnoho rokov, aluzinkový plech odráža značnú časť žiarenia, takže sa kontajnery nezohrievajú v takej miere ako pri použití pozinkovaného plechu.
kontajner-plech

 

kontajner-filc Strecha s antikondenzačným plstenom
Naše kontajnery sú vybavené antikondenzačnou plsťou na vnútornej časti strechy. Zabraňuje kondenzácii vodnej pary vo vnútri kontajnera, čím chráni predmety uložené vo vnútri.

 

Regály na kontajnery
V našej ponuke taktiež nájdete vstavané regály do kontajnerov čo vám umožní využiť efektívnejšie priestor kontajneru.
Dostupné dĺžky:
- 100 cm
- 150 cm
- 200 cm
- 250 cm

Sada regálu obsahuje 2 police, je možné ho doplniť o dalšie.
kontajner-regale

 

kontajner-vyuzitie4 Oblasti použitia
Skladacie skladové kontajnery sú ideálnou alternatívou k lodným kontajnerom, majú široké využitie v stavebníctve: možno ich využiť ako sklad náradia, materiálu. Skladový kontajner je možné jednoducho demontovať a previezť bez použitia ťažkých mechanizmov. Skladové kontajnery je možné využiť ako skladový priestor na prenájom, sklad z kontajnerov. Vďaka použitiu plechu s aluzinkovým povlakom sú kontajnery odolné voči korózii a náročným poveternostným vplyvom.

 

kontajner-vyuzitie5 kontajner-vyuzitie6

 

kontajner-podlaha Dodanie a preprava
Skladové kontajnery vozíme vlastnou dopravou zdarma v rámci Slovenska. Posielame ich v prepravnom stave na svojpomocnú montáž. Na vyloženie skladového kontajnera je potrebný vysokozdvižný vozík alebo 2-4 osoby na ručnú vykládku. Kontajner sa dodáva rozobratý, so šiestimi prvkami:
- podlaha
- dve steny
- strecha
- zadná stena
- dvere

 

Rozmery kontajnera v prepravnej polohe
Dĺžka: 610 cm
Šírka: 220 cm
Výška: 40 cm
kontajner-vyuzitie
uskladnenie1 uskladnenie2

 

uskladnenie3 uskladnenie4