Prenájom kontajnerov

Potrebujete rýchle a spoľahlivé riešenie pre vaše skladové potreby? Bez ohľadu na to, či ste developer, majiteľ firmy alebo súkromná osoba, sme tu, aby sme vám poskytli riešenie, ktoré presne zodpovedá vašim potrebám. Naše služby prenájmu kontajnerov sú flexibilné a prispôsobujú sa vašim individuálnym potrebám. Potrebujete kontajner len na pár dní? Žiadny problém. Alebo preferujete dlhodobý prenájom? Aj to zvládneme.

Vďaka našej vlastnej preprave doručíme kontajner priamo k vám, kamkoľvek na Slovensku, a to za bezkonkurenčné ceny. A čo je ešte lepšie, dopravu platíte len raz! Áno, dobre ste počuli. Jednorazový poplatok za dovoz kontajnera a poplatok za odvoz je už v našej réžií.

Na prenájom ponúkame nasledujúce kontajnery:

kontajner-filc Skladací skladový kontajner 4 metre
Mobilný a pevný skladový kontajner s podlahou z hobľovaných dosiek, troch stien z odolného aluzinkovaného plechu a dvojkrídlových dverí. 
Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 400x220x220 cm  
Nosnosť: 

 
Lodný Kontajner 20 DV po jednej ceste
Skladovanie tovaru v lodných kontajneroch prináša viacero výhod. Prvou je ochrana tovaru pred nepriaznivými klimatickými podmienkami a vonkajšími vplyvmi, ako sú vlhkosť, dažde, slnečné žiarenie a mechanické poškodenia
Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 6 058 x 2 438 x 2 591 mm  
Nosnosť: 
kontajner-podlaha

 

kontajner-filc Lodný Kontajner 20 DV používaný
Skladovanie tovaru v lodných kontajneroch prináša viacero výhod. Prvou je ochrana tovaru pred nepriaznivými klimatickými podmienkami a vonkajšími vplyvmi, ako sú vlhkosť, dažde, slnečné žiarenie a mechanické poškodenia. Na rozdiel od zánovného, používaný kontajner môže mať nedokonalosti ako napríklad škrabance, preliačiny, poškrabanie podlahy či hrdzavenie.
Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 6 058 x 2 438 x 2 591 mm  
Nosnosť: 

 Cenník :

Cena prenájmu kontajnerov závisí na ich type a dĺžke prenájmu. Všetky ceny v tabuľke sú uvedené za mesiac prenájmu bez dph.  

Skladací skladový kontajner 4 metre Lodný Kontajner 20 DV po jednej ceste Lodný Kontajner 20 DV používaný
1-3 mesiace 59€/mesiac 109€/mesiac 79€/mesiac
4-6 mesiace 49€/mesiac 99€/mesiac 69€/mesiac
6-9 mesiacov 39€/mesiac 89€/mesiac 59€/mesiac
9-a viac mesiacov dohodou dohodou dohodou

 

Ak ste nenašli ideálnu možnosť pre vás a potrebujete individuálnu ponuku alebo poradenstvo, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je naším cieľom.

KONTAKTOVAŤ

Doprava :

Dopravu zabezpečujme individuálne, podľa miesta dodania.