Prístrešok 3m

  • Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 300x220x220 cm
  • Vnútorné rozmery (DxŠxV): 293x205x205 cm
  • Váha:                          350kg

  Doprava prístreška ZDARMA  

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€1 690 €2 028 vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom Dodanie 2-3 týždne Dodanie 2-3 týždne Dodanie 2-3 týždne Dodanie 2-3 týždne Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Podrobný popis

Konštrukcia prístreška:

  • Podlaha prístreška: pozinkované oceľové profily 60×40 mm (hrúbka steny 2 mm), hobľované dosky pero-drážka hrúbka 32 mm
  • Bočné steny: Aluzinkový trapézový plech T-35 (0,75 mm), pozinkované profily 60×40 mm (hrúbka steny 2 mm), priskrutkované k podlahe a streche prístreška pomocou uholníkov (plech 3 mm) skrutkami M10
  • Zadná stena: T-35 aluzinkový trapézový plech
  • Strecha: Aluzinkový trapézový plech T-35, pozinkované profily 60x40mm (hrúbka steny 2 mm), pripája sa pomocou rohovníkov (3 mm plech) k stenovým profilom skrutkami M10

 

tuv_certifikat

Prístrešky majú certifikát TÜV a poskytujeme 25 ročnú záruku na plech. 

 

Impregnovaná podlaha
Konštrukcia prístreška je vyrobená z pozinkovaných profilov 60×40 s hrúbkou 2 mm. Základom prístreška je podlaha z hobľovaných impregnovaných dosiek, pero-drážka, hrúbky 32 mm (vlhkosť 18 %), osadená na pozinkovaných profiloch.
kontajner-podlaha

 

kontajner-stena

Steny a strecha sú vyrobené z odolného aluzinkového trapézového plechu t-35 odolného voči korózii hrúbky 0,75 mm, prinitovaného k profilom. 
Profil plechu a jeho hrúbka zaisťujú stabilitu celej konštrukcie. Zadná stena a bočné steny prístreška sú rovnako ako ostatné prvky vyrobená z trapézového plechu t-35 s hrúbkou 0,75 mm. Žľaby prístreška sú vyrobené z aluzinkového plechu hrúbky 0,75 mm. Rohy sú vyrobené z plechu hrúbky 3 mm, sú chránené proti korózii a práškovo lakované.

 

Trvanlivosť aluzinkového plechu
Vďaka použitiu aluzinkového plechu si naše prístrešky zachovávajú pôvodnú farbu po mnoho rokov, aluzinkový plech odráža značnú časť žiarenia, takže sa nezohrievajú v takej miere ako pri použití pozinkovaného plechu. 
kontajner-plech

 

kontajner-regale Regály na prístrešok
V našej ponuke taktiež nájdete vstavané regály, čo vám umožní využiť efektívnejšie priestor prístreška.
Dostupné dĺžky:
- 100 cm
- 150 cm
- 200 cm
- 250 cm

Sada regálu obsahuje 2 police, je možné ho doplniť o dalšie.

 

Oblasti použitia
Prístrešky majú široké využitie v stavebníctve: možno ich využiť ako sklad náradia a materiálu. Dajú sa využiť aj ako prístrešok na drevo, prístrešok pre nádoby na odpad alebo bicykle či iný záhradný materiál. Prístrešok je možné jednoducho demontovať a previezť bez použitia ťažkých mechanizmov. Vďaka použitiu plechu s aluzinkovým povlakom sú kontajnery odolné voči korózii a náročným poveternostným vplyvom. Na naše produkty poskytujeme záruku 25 rokov.
pristresok-pouzitie

 

kontajner-vyuzitie2 kontajner-vyuzitie3

 

kontajner-podlaha Dodanie a preprava
Prístrešky vozíme vlastnou dopravou. Posielame ich v prepravnom stave na svojpomocnú montáž. V prípade záujmu vieme prístrešok postaviť v našej réžii. Na vyloženie je potrebný vysokozdvižný vozík alebo 2-4 osoby na ručnú vykládku. Prístrešok sa dodáva rozobratý, so šiestimi prvkami:
- podlaha
- dve steny
- strecha
- zadná stena

 

Rozmery prístreška v prepravnej polohe
Dĺžka: 310 cm
Šírka: 220 cm
Výška: 40 cm
kontajner-vyuzitie
uskladnenie1 uskladnenie2

 

uskladnenie3 uskladnenie4