Dvojdverový skladový kontajner 6m - predelený

  • Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 610x220x220 cm
  • Vnútorné rozmery 1 miestnosti (DxŠxV): 293x205x205 cm
  • Váha:                          750kg

  Doprava kontajnera ZDARMA  

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€3 130 €3 756 vrátane DPH
Dostupnosť: Dodanie do 14 prac. dní Dodanie do 14 prac. dní Dodanie do 14 prac. dní Dodanie do 14 prac. dní Dodanie do 14 prac. dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
10.7.2024 10.7.2024 10.7.2024 10.7.2024 10.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Dvojdverový skladový kontajner 6m - predelený

Podrobný popis

Konštrukcia kontajnera:

  • Podlaha kontajnera:  pozinkované oceľové profily 60×40 mm (hrúbka steny 2 mm), hobľované dosky pero-drážka hrúbka 32 mm
  • Bočné steny: Aluzinkový trapézový plech T-35 (0,75 mm), pozinkované profily 60×40 mm (hrúbka steny 2 mm), priskrutkované k podlahe a streche kontajnera pomocou uholníkov (plech 3 mm) skrutkami M10
  • Deliaca stena: T-35 aluzinkový trapézový plech
  • Dvere: dvojkrídlové, Aluzinkový trapézový plech T-35, s plastovou kľučkou, uzamykateľné. Otočené pánty.
  • Strecha: Aluzinkový trapézový plech T-35, pozinkované profily 60x40mm (hrúbka steny 2 mm) 

 

tuv_certifikat

Kontajnery majú certifikát TÜV a poskytujeme 25 ročnú záruku na plech. 

 

Impregnovaná podlaha
Konštrukcia skladového kontajnera je vyrobená z pozinkovaných profilov 60×40 s hrúbkou 2 mm. Základom kontajnera je podlaha z impregnovaných hobľovaných dosiek, pero a drážka, hrúbky 32 mm (vlhkosť 18 %), osadená na pozinkovaných profiloch.
kontajner-podlaha

 

kontajner-stena

Steny kontajnera a strecha  sú vyrobené z odolného aluzinkového trapézového plechu t-35 odolného voči korózii hrúbky 0,75 mm, prinitovaného k profilom. 
Profil plechu a jeho hrúbka zaisťujú stabilitu celej konštrukcie. Deliaca stena kontajnera je rovnako ako ostatné prvky vyrobená z trapézového plechu t-35 s hrúbkou 0,75 mm. Kontajner má dvojkrídlové dvere umiestnené z oboch strán kontajnera. Sú vyrobené z trapézového plechu osadené na zváranom ráme z aluzinkového plechu. Pravé krídlo je vybavené dvíhacím zámkom, ľavé krídlo nožičkou, plastovou kľučkou a zámkom, kontajner je štandardne uzamykateľný na kľúč. Žľaby kontajnera sú vyrobené z aluzinkového plechu hrúbky 0,75 mm. Rohy kontajnera sú vyrobené z plechu hrúbky 3 mm, sú chránené proti korózii a práškovo lakované. Vo vnútri kontajnera je priečka, ktorá rozdeľuje kontajner na dve samostatné bunky.

 

Trvanlivosť aluzinkového plechu
Vďaka použitiu aluzinkového plechu si naše skladové kontajnery zachovávajú pôvodnú farbu po mnoho rokov, aluzinkový plech odráža značnú časť žiarenia, takže sa kontajnery nezohrievajú v takej miere ako pri použití pozinkovaného plechu. Poskytujeme 25 ročnú záruku na plech.
kontajner-plech

 

kontajner-filc Strecha s antikondenzačným plstenom
Naše kontajnery sú vybavené antikondenzačnou plsťou na vnútornej časti strechy. Zabraňuje kondenzácii vodnej pary vo vnútri kontajnera, čím chráni predmety uložené vo vnútri.

 

Regály na kontajnery
V našej ponuke taktiež nájdete vstavané regály do kontajnerov čo vám umožní využiť efektívnejšie priestor kontajneru.
Dostupné dĺžky:
- 100 cm
- 150 cm
- 200 cm
- 250 cm

Sada regálu obsahuje 2 police, je možné ho doplniť o dalšie.
kontajner-regale

 

kontajner-vyuzitie Oblasti použitia
Skladacie skladové kontajnery sú ideálnou alternatívou k lodným kontajnerom, majú široké využitie v stavebníctve: možno ich využiť ako sklad náradia, materiálu. Skladový kontajner je možné jednoducho demontovať a previezť bez použitia ťažkých mechanizmov. Skladové kontajnery je možné využiť ako skladový priestor na prenájom, sklad z kontajnerov. Vďaka použitiu plechu s aluzinkovým povlakom sú kontajnery odolné voči korózii a náročným poveternostným vplyvom.

 

kontajner-vyuzitie2 kontajner-vyuzitie3

 

kontajner-podlaha Dodanie a preprava
Skladové kontajnery vozíme vlastnou dopravou, kontajnery posielame v prepravnom stave, na svojpomocnú montáž, prípadne vieme kontajner postaviť v našej réžii. Na vyloženie skladového kontajnera je potrebný vysokozdvižný vozík alebo 2-4 osoby na ručnú vykládku, kontajner sa dodáva rozobratý, so siedmimi prvkami:
- podlaha
- dve steny
- strecha
- zadná stena
- dve sady dverí

 

Rozmery kontajnera v prepravnej polohe
Dĺžka: 610 cm
Šírka: 220 cm
Výška: 40 cm
kontajner-vyuzitie
uskladnenie1 uskladnenie2

 

uskladnenie3 uskladnenie4